Komunikat PZE w sprawie szkoleń

Polski Związek Eksploratorów informuje, że cykl szkoleń informacyjnych na których podane zostanie kompendium wiedzy przydatne poszukiwaczom, rozpocznie się 17 listopada 2018 r.

Szkolenia dla członków PZE, którzy opłacili składkę członkowską i przesłali swoje zdjęcie legitymacyjne, będą się odbywały tylko i wyłącznie w weekendy. Szkolenia będą jednodniowe a przewidywany czas ich trwania to 4 godziny. Zaczynać się będą o godz. 12.00.

Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników otrzyma legitymację członkowską PZE.

Wszystkie terminy szkoleń oraz miejsca szkoleń (dla poszczególnych członków według ich wskazań zawartych podczas rejestracji na naszej stronie internetowej) będą ogłoszone z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem. W praktyce będziemy się starali, by ten okres był dłuższy, by każdy mógł sobie odpowiednio zaplanować dojazd do miejsca szkolenia.

Drodzy Członkowie PZE!
Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości w związku ze szkoleniami i wyrozumiałości ze względu na to, że jest to wielka ogólnopolska akcja, która wymaga olbrzymiego nakładu logistycznego.

Wszelkie informacje dotyczące terminów i miejsc szkoleń będą na bieżąco publikowane na stronie www.pze.org.pl

Cały czas zachęcamy również osoby zainteresowane członkostwem w Związku, do zapoznania się z działem „Zapisy/Rejestracja” gdzie znajdują się wszystkie informacje w jaki sposób można zapisać się do PZE. Z kolei stowarzyszenia i fundacje chcące wstąpić do PZE prosimy o kontakt na e-maila: biuro@pze.org.pl

Zarząd
Polskiego Związku Eksploratorów