PZE zaprasza środowisko eksploratorów na konsultacje

Zarząd Polskiego Związku Eksploratorów zaprasza przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji zrzeszonych w PZE, jak i przedstawicieli organizacji nie będących członkami Związku, a także poszukiwaczy niezrzeszonych na spotkanie środowisk eksploracyjnych, które odbędzie się w sobotę, 8 września w sali nr 250 gmachu szkoły biznesu Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 79). Początek spotkania o godz. 11.00, planowane zakończone o godz. 16.00.

Spotkanie ma związek z potrzebą szerokiego przedyskutowania regulacji prawnych zaproponowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas spotkania w ministerstwie do którego doszło 22 sierpnia. Dlatego jako Polski Związek Eksploratorów zapraszamy na spotkanie przedstawicieli środowiska eksploratorów by wspólnie zastanowić się i podjąć decyzje w sprawie tych propozycji.

Na spotkanie zapraszamy władze stowarzyszeń i fundacji wchodzących w skład PZE, jak i tych nie będących w strukturach związku oraz poszukiwaczy niezrzeszonych. 

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swoich przedstawicieli. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, nazwy organizacji i piastowanego w niej stanowiska. Z kolei poszukiwaczy niezrzeszonych prosimy o podawanie: imienia i nazwiska, miasta z którego pochodzi oraz krótkiej informacji o swojej działalności eksploratorskiej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonywanie zgłoszeń na adres mailowy: konsultacjewarszawa@pze.org.pl. Sala ma tylko 70 miejsca, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do piątku, 7 września do godz. 18.00.

Zarząd
Polskiego Związku Eksploratorów