Relacja z drugiego posiedzenia Zespołu Parlamentarnego Do Spraw Poszukiwaczy z dnia 11.02.2020

Drodzy Eksploratorzy! 
Emocje po wczorajszych wydarzeniach już nieco opadły, więc przyszedł czas na wyciągnięcie wniosków i zabranie się do dalszej pracy.
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować wszystkim członkom PZE oraz naszym sympatykom za dotychczasowe wsparcie. Nasze wczorajsze wystąpienie nie byłoby tak udane, gdyby nie Wy. To dzieki temu, że nas wspieracie, my możemy robić swoją robotę! Każdy z Was ma swój udział w tym, że mogliśmy zebrać dane, przetworzyć je odpowiednio, wyciągnąć wnioski i zadać celne pytania! Wczorajsze mocne wystąpienie PZE było możliwe tylko dzięki temu, że mówiliśmy głosem tysięcy osób! Każdy sukces PZE jest sukcesem osób, które zdecydowały się nas wspierać. 
Dziękujemy Wam! 
Zarząd Polskiego Związku Eksploratorów

Przedstawiamy relację z posiedzenia, gdzie zadawane były pytania przedstawicielom policji.

W związku z faktem, iż uczestniczący w posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego D.S. Poszukiwaczy funkcjonariusze policji z ramienia Komendy Głównej Policji są funkcjonariuszami publicznymi, a ponadto można ponad wszelką wątpliwość uznać, że są osobami powszechnie znanymi Polski Związek Eksploratorów zdecydował się na prezentację wizerunków wszystkich uczestników posiedzenia bez żadnych ograniczeń, w formie w jakiej zostały zarejestrowane urządzeniami rejestrującymi wizję i fonię.

www.youtube.com