Wybierz nurtujące Cię pytanie. Są to regularnie zadawane pytania na które przedstawiamy odpowiedź. Jeżeli nie ma tu takich odpowiedzi jakich oczekujesz prosimy o kontakt na FB, lub przez maila.

PZE nie zajmuje się organizowaniem zlotów. Robią to często w ramach swojej działalności nasze stowarzyszenia członkowskie. Zloty nie są imprezami komercyjnymi, raczej służą integracji środowiska i najczęściej są związane z poznawaniem lokalnej historii. Proszę obserwować strony różnych stowarzyszeń i grup nieformalnych na FB. Jest sporo takich imprez.

Z przyjemnością udostępnimy także informacje o takich imprezach, mamy do tego specjalną zakładkę SPOŁECZNOŚĆ a w niej KALENDARZ IMPREZ.

Odbiór legitymacji nastąpi po odbytym szkoleniu. W ciągu kilku dni na stronie będzie informacja z miejscami i terminami szkoleń.

Po opłaceniu składki ważność członkostwa trwa do końca roku kalendarzowego.

Polski Związek Eksploratorów nie posiada takiego sprzętu, na własność związku nie gromadzimy sprzętu do poszukiwań, ponieważ nie organizujemy poszukiwań. Polski Związek Eksploratorów to związek stowarzyszeń (54 organizacji) i ok.3 tys. członków indywidulanych. Nasze stowarzyszenia dysponują często takim sprzętem. Proszę powiedzieć o co chodzi i do czego jest potrzebna Panu taka informacja?