null

SZKOLENIE PODSTAWOWE – OBOWIĄZKOWE

Pełne szkolenie dla wstępujących członków. Zaliczenie tego szkolenia jest warunkiem uzyskania statusu członka naszej organizacji. Szolenia obejmują cały obszar tematyczny niezbędny by można było w sposób bezpieczny, świadomy i zgodny z przepisami realizować pasję poszukiwacza-eksploratora.
Kolejne slajdy zostały opracowane przez ekspertów w swoich dziedzinach i zweryfikowane pod kątem prawnym i merytorycznym.
Zachęcamy też do odświerzania wiedzy, gdyż szkolenie jest obszerne i nie cała wiedza może się utrwalić.

null

SZKOŁA KONSERWACJI

Dość unikatowy cykl lekcji gdzie dyplomowany konserwator pokazuje jak krok po kroku odnowić i zakonserwować wyrób metalowy. Należy pamiętać że jest to szkolenie dla amatorów-hobbystów, nie profesjonalistów. Służy pogłebieniu wiedzy, by na własną rękę móc zabezpieczyć przedmioty niezabytkowe w swojej kolekcji.

null

WYKŁAD – JAK PROWADZIĆ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Bardzo obszerny i bogaty w wiedzę wykład dotyczący prowadzenia organizacji pozarządowych. Wykład skupiony jest na aspektach formalnych a także na różnych zagrożeniach których nalezy unikać.
Warto też wysłyuchać części, gdzie prowadzący udziela rad w jaki sposób można uzyskiwać dotacje i dofinansowania dla organizacji. Nie są to wykłady typowo akademickie, lecz praktyczna i realnie wykorzystywana wiedza oraz triki i porady bardzo przydatne dla każdej organizacji.